Sitodruk

Gadżety reklamowe z nadrukiem wykonywane przy pomocy sitodruku

Jedną z bardziej popularnych metod, gdy chodzi o gadżety reklamowe z nadrukiem, jest wykonywane nadruku przy pomocy sitodruku, który jednocześnie jest chyba jedną z najtańszych metod na wykonywanie tego typu prac. Dlatego też jego zastosowanie w tej dziedzinie jest z roku na rok coraz szersze, co zazwyczaj przekłada się na obniżenie cen wykonywania nadruków reklamowych tą właśnie metodą.

Obecnie bardzo duża ilość firm, które wykonują gadżety reklamowe z nadrukiem potwierdza, że preferuje właśnie sitodruk jako metodę ich wykonania. Zakup bowiem odpowiednich maszyn nie jest dzisiaj żadnym problemem, ich ceny ze względu na coraz większą ich ilość na rynku także stają się coraz bardziej przystępne, co zazwyczaj prowadzi przede wszystkim do obniżenia kosztów wykonania takich właśnie usług.

Wykonane przy pomocy tej techniki gadżety reklamowe z nadrukiem są przede wszystkim trwałe, zaś wykonany na nich nadruk zazwyczaj dość odporny na uszkodzenia, dzięki czemu wiele gadżetów przez lata wciąż posiada jasny i czytelny nadruk. Sitodruk pozwala bowiem na wykonywanie nadruków w dowolnej wielkości na niemal każdym rodzaju materiału, dzięki czemu można go wykorzystać do stworzenia niemal każdego gadżetu.