Tampodruk

Tampodruk a dobre gadżety reklamowe z nadrukiem

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe z nadrukiem, to muszą być one wykonane solidnie. Oznacza to głównie, że nie może dojść do zdrapania lub starcia samego nadruku, ponieważ w takiej sytuacji cała idea rozdawania przedmiotów byłaby bezsensowna. Właśnie dlatego wykonuje się na druki tak, żeby były odpowiednio trwałe i czytelne.

Najpopularniejszym rozwiązaniem jest tak zwany tampodruk, który pozwala na namalowanie określonych kształtów nawet na nierównych powierzchniach. Chodzi o to, że tworzy się specjalny miękki stempel, który pozwala na nakładanie farby drukarskiej na niemalże wszystkie przedmioty. Jest to metoda bardzo trwała i coraz popularniejsza.

Jeśli chodzi o tampodruk, to stosuje się go głównie w wypadku kubków, długopisów i innych gadżetów biurowych. Wydaje się więc, że wykorzystanie tej metody w produkcji akcesoriów reklamowych jest zupełnie zrozumiałe. Warto też dodać przy okazji, że ta metoda jest tania i bardzo szybko wykonuje się nią wszystkie operacje.

Jak informują firmy, które zajmują się wykonywaniem takich nadruków, są oni w stanie wykonać tampodruk na niemalże każdą powierzchnię. Niezależnie od rodzaju i rozmiaru. Zatem logo firmy może znaleźć się na zapalniczce czy długopisie, ale również na samochodzie. Wszystko w zależności od potrzeb konkretnej firmy. Metoda ta nie niesie za sobą większych ograniczeń.

Wydaje się, że większość akcesoriów reklamowych jest wykonanych za pomocą tej właśnie metody. Wszystko dlatego, że gadżety reklamowe z nadrukiem są dzięki temu bardziej trwałe, a przecież najważniejsze jest, żeby nadruk nie usuwał się łatwo z powierzchni, na której się znajduje.