Popularne gadżety

Długopisy reklamowe z napisami

Duża część z ludzi przywiązuje większej wartości tam, jak wyglądają pisaki promocyjne, którymi codziennie się posługujemy. Podczas kiedy nad opracowaniem ich projektu zazwyczaj działają całe grupy fachowców z dziedziny promocji, reklamy i grafiki. Rzetelnie wyglądający długopis bez wątpienia potrafi przynieść instytucji o mnóstwo większe korzyści od tego typowego, opracowanego naprędce.

Jak w takmi przypadku powinny wyglądać rzetelnie opracowane nadruki, jakie zdobią pióra kulkowe reklamowe? Głównie powinny zostać czytelne. Już jeden rzut oczu na długopis powinien wystarczyć nabywcy, by rozeznać się, z jaką firmą ma do czynienia i być może zapamiętać jej logo.

Przy tym nadruki, jakie zdobią cienkopisy promocyjne nie mogą zostać przesadnie nachalne. Trzeba dbać o tych wyżej wymienionych estetykę, tak żeby napisy dopełniały charakter pisaka, jednakże nie dominowały nad nim. Nabywca nie powinien czuć się przytłoczony tych wyżej wymienionych formą.

Zwróćmy wzgląd także na zawartość napisów. Z całą pewnością nie ma ona być nadmiernie długa - odmiennie interesanci nie zapamiętają z tegoż zbyt wiele. Należałoby wybrać jedynie najistotniejsze treści, jak nazwa oraz logo spółki a także fundamentalne dane, umożliwiające łatwe nawiązanie kontaktu z jej przedstawicielem.

Gdy rozchodzi się o sposób nanoszenia nadruków na długopis mamy w tym względzie niewiarygodnie obszerny wybór. Bardzo dużo jest zależna od tworzywa, z którego wyprodukowany jest długopis, budżetu, którym dysponujemy oraz dodatkowo efektu, który chcemy uzyskać.

Kategorycznie najistotniej rozpowszechnioną techniką jest nadruk tekściku na długopis z użyciem trwałej farby. Szczególnie rzetelnie sprawdza się w wypadku pisaków zrobionych z plastiku. Naprawdę dobrym rozwiązaniem, kiedy w grę wchodzą metalowe pisaki reklamowe jest z kolei wygrawerowanie na nich wybranego napisu reklamowego.